informacje

Jak napisać CV i list motywacyjny?

Jakie informacje są niezbędne dla przyszłego pracodawcy? Jak napisać CV? Jak napisać list motywacyjny? Jak napisać CV? CV powinno być przede wszystkim dla rekrutera czytelne….Ponadto w dokumencie trzeba zawrzeć informacje na temat umiejętności. Powinny być wymienione te, które są istotne podczas aplikowania na konkretne stanowisko. Należy wyróżnić się nimi na tle konkurencji.

Czytaj więcej

Do czego służy infokiosk? Korzyści umieszczania infokiosków w przestrzeni publicznej

W obecnych czasach wiele osób woli posługiwać się takimi urządzeniami niż szukać informacji w różnych częściach nieznanego miasta….Infokioski są intuicyjne w obsłudze, za ich pomocą szybko można uzyskać potrzebne informacje. Do czego jeszcze służą te urządzenia? Jakie są zalety umieszczania infokiosków w przestrzeni publicznej? Czym jest infokiosk? Infokiosk to punkt informacyjny.

Czytaj więcej

Rozmowa kwalifikacyjna – jak się przygotować?

Zbierz jak najwięcej informacji, a później śmiało zaprezentuj ją na rozmowie. Efekt będzie bardzo pozytywny. Przedstaw swoje najmocniejsze strony Musisz pokazać, że jesteś tą osobą, której szukają….Zastanów się nad odpowiedzią, bo dla przyszłego pracodawcy, takie informacje w jakimś stopniu mają znaczenie. Zastanów się ile chcesz zarabiać Kiedy zostaniesz zapytany o swoje oczekiwania względem wynagrodzenia, nie ma czasu na zwłokę. Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie np.

Czytaj więcej

Jak skutecznie szukać pracy?

Wykorzystaj relacje z innymi ludźmi dla pozyskiwania informacji o ofertach. Ponieważ twoi znajomi to ludzie, którzy znają cię osobiście, wiedzą też zapewne, jakie oferty będą ci odpowiadać….Naturalnym sposobem takiego skanowania jest model litery F, dlatego dobrze jest, aby najważniejsze informacje znalazły się na górze i po lewej stronie dokumentu. Rozmowa kwalifikacyjna Na rozmowie kwalifikacyjnej, należy odpowiednio się zaprezentować.

Czytaj więcej