wybory

Jak wybrać farbę do malowania ścian? Rodzaje farb do ścian i sufitów

Na co zwracać uwagę podczas wyboru farb do ścian? Na koniec chcielibyśmy zwrócić uwagę na trzy parametry, którymi warto się kierować podczas wyboru farby. Pierwszym z nich jest klasa odporności na ścieranie, szorowanie….Na co zwracać uwagę podczas wyboru farb do ścian? Rodzaje farb Zaczniemy od tego, jakie są rodzaje farb. A jest ich całkiem sporo. Podstawowym rodzajem farb, są farby emulsyjne.

Czytaj więcej

Eleganckie sukienki do pracy – jak wybrać?

Najlepszym i sprawdzonym wyborem będą sukienki o klasycznym kroju z dopasowaną do niej elegancką marynarką. Omijaj najgorętsze trendy sezonu Nie zawsze to, co aktualnie jest na topie, będzie dobrym rozwiązaniem w kwestii wyboru sukienki do pracy….W kwestii wyboru kolorów najbezpieczniej jest stawiać na czerń, granat i biel. Wzbudzają zaufanie, dodają powagi i przede wszystkim ukazują profesjonalizm osoby je noszące. Zbyt jaskrawe lub intensywne kolory mogą świadczyć o tym, że dana osoba próbuje zwrócić na siebie uwagę.

Czytaj więcej

Jak ozdobić okna? Firany, zasłony, lambrekiny…

Jest to idealny wybór dla pomieszczeń, znajdujących się od północy gdzie będzie wpadać najwięcej światła. Bardzo popularne i lubiane są zasłony sznurkowe tzw. makarony, ze względu na swoją delikatność….W wyborze tkanin lepiej stawiać na naturalne i delikatne materiały jak len, bawełna czy jedwab. Muszą być to takie materiały, które nie będą za bardzo się marszczyć, tylko wisieć w luźnej formie. Wśród worów najlepiej prezentują się kształty geometryczne, pasy czy kwiatowe wzory.

Czytaj więcej